Ukončení činnosti sekretáře ZV ZO SOSaD Ústí nad Labem

Autor: administrator <admin(at)zososad-unl.cz>, Téma: Základní organizace, Vydáno dne: 02. 05. 2023 Dne 30. 4. 2023 po 11 letech a 4 měsících ukončil pracovní činnost pro naší odborovou organizaci jako sekretář ZV ZO náš kolega Augustín Slíva. Pan Slíva už bude nadále vykonávat jen předsedu úsekového výboru našich seniorů. 

 

Tímto mu děkujeme za dlouholetou pracovní činnost sekretáře ZV a přejeme mu hodně štěstí a zdraví v jeho dalších letech.

 

Zároveň bych Vás všechny požádal, aby jste již nevolali na jeho soukromé číslo 605 839 440, které Vám dal k dispozici, ve věcech spojené s kanceláří ZO SOSaD Ústí nad Labem.

Děkuji Vám za pochopení.

 

 

Na jeho místo nastoupil od 2. 5. 2023 pan Josef Matys. Pan Josef Matys je dlouholetý člen ZO SOSaD Ústí nad Labem. Než odešel do důchodu, pracoval jako výpravčí a byl dlouholetým 1. místopředsedou naší odborové organizace. 

 

Úřední hodiny kanceláře ZO SOSaD Ústí nad Labem zůstávají stejné.

PO - ST od 8:15 - 12:15 hodin.

Telefon: 9724 24 486

 

Věřím, že si na změnu v pozici našeho sekretáře všichni rychle zvykneme a přeji Pepovi v jeho nové pracovní pozici v práci pro naší odborovou organizaci pevné nervy a hodně zdaru.

 

Kadečka Jan